Červenec 2012

Řetězák

28. července 2012 v 16:55 | Alush
Orbit / Winterfresh = Orbit
Mc'Donald / KFC = Ani jedno
Škoda / Mercedes = Mercedes
Fotbal / Hokej = Mistovství hokeje jednou za rok, jinak ani jedno
Studium / AuPair = studium
Notebook / PC = noťas
Praha / Paříž = Paříž
Mp3 přehrávač / iPod = youtube :P*
PRVNÍ VĚC, KTERÁ TĚ NAPADNE PŘI SLOVĚ:
Škola - debilové
Moře - prázdniny
Marťan - velký oči
Proužky - námořník
Nebe - mraky
Peníze - truhla
Cizí země - Řecko
Horoskop - váhy
KDYBYCH BYLA...
Princezna - tak bych zrušila šaty a ůžovou
Milionářka - byla bych šťastná
Nesmrtelná - nikdy bych neumřela :P
Slavná - asi nic...
Prezidentka USA - Udělala bych něco s rozkrádáním státu
Kluk - Šťastná jak blecha
Učitelka - Přála bych si učit děcka některých učitelů :P
Popelářka - viděla bych, co mají lidi v popelnicích ;D

Služka 1/?

25. července 2012 v 12:23 | Alush
Po dlouhé době přidávám část mojí povídky. Nejdřív jsem ji chtěla celou dopsat a až potom zveřejnit. Jenže už mě vůbec nenapadá, jak měl příběh vypadat, takže to budu tak nějak sepisovat postupně. Podle nálady, která moje psaní ovlivňuje nejvíc.

Pokrok

23. července 2012 v 20:41 | Alush


Oujé. I když na to nevypadám a nikdo to na mě nepozná (díky tomu, že aby to bylo poznat, musela bych být poloviční), během týdne dovolené jsem zhubla 5 kilo! Jojo, někdo si řekne, že to nejde nebo že jsem blázen. Ale ono mě už před odjezdem bylo špatně, umírala jsem na bolest břicha a při pomyšlení na jídlo se mi chtělo zvracet. Takže světe div se, když jsem to moc s tím jídlem neriskovala. Jak moc bych si přála tu váhu, co minulé prázdniny...*smůla, cena za moji nadrženost (to přibrání bylo kvůli antikoncepci)*
No, tohle je jen takové malé info. Plánuju přidat povídku, zatím rozepsanou, možná půjdu ven a budu fotit.
Užívejte prázdnin, za chvilku už je konec měsíce *fuj, fuj, fuj, hnus!*

Třikrát sláva. Jsme doma.

21. července 2012 v 21:37 | Alush |  Photography
Začnu ještě pátkem. Kolem 10 jsme se rozhodli jít spát. Taťka prospal celý den i noc *což se divím*, mamka to taky kolem půlnoci zabalila, Patrik minimálně od 11 podřimoval, jen mě se nechtělo spát. No, ani jsem nemohla. Celý týden umírám na bolest břicha a navíc bylo v pokoji strašné vedro. Vzala jsem si sluchátka a kolem 2 ráno v rytmu písniček usnula. No, o půl 4 už jsem byla vzhůru. Půlhodinu jsem jen tak ležela a čekala, až se konečně ozve taťkův budík. Dočkala jsem se.
Vyrazili jsme kolem 5 ráno. Během cesty pršelo, mamka taťku prcala napomínala za každou hovadinu celou cestu a ze sluchátek mě asi po 2 hodinách už bolely uši *divím se, protože jsem to měla úplně potichu, asi na trojce (z 15)*. Ani jsem nespala. Patrika taky rozbolelo břicho, takže ležet jsem na něm nemohla. Nastalo bloudění po Vídni, které naštěstí netrvalo dlouho a už na obzoru vykukoval Mikulov.
Po celkově 8 hodinách cesty jsme kolem 2 konečně přijeli domů. Mamka rezignovala a řekla, že dnes nevaří a tak se ještě před tím šlo do restaurace na oběd *po 150 letech zase*. Jen pro info, dala jsem si přírodní řízek a hranolkami *ty potvory už jsem tak 2 týdny neměla*.
Doma nás čekalo vřelé přivítání Haliny. Doma zima jak na Sibiři. První, co jsem udělala bylo, že jsem sebou plácla do mé postele, která mi ten týden tak strašně chyběla. S Patrikem jsme se potom tak nějak už jen váleli. Stihla jsem obkouknout pár stránek se slash povídkami, přečíst si je, postahovat pár věcí do Sims a teď už se mi klíží víčka jak nikdy a z posledních sil se snažím napsat tenhle článek.

Přidávám fotku nás dvou u vodostřiků trysků. Mimojiné jsem si koupila šaty *foto dodám*, prstýnek a 3 laky na nehty (tmavě modro-fialovej -na přelakování ještě pozůstatků laku z domu; světle zelenej a takovej modro-zelenej s jemnými třpytkami). Patrik nakoupil dárečky domů a sobě prstýnek *teda, ono to bylo tak, že jsme si je koupili navzájem, ale to je jedno*

11. 7., opět focení v sadech

11. července 2012 v 14:50 | Alush |  Photography
Zdravím,
po dlouhé době jsem nažhavila foťák a společně s Halinou se ještě v brzkých ranních hodinách *asi v 8 nebo 9 ráno* vydala ven. No, zevnitř to vypadalo na větší chládek. Překecala jsem se a dokonce si i udělala po roce linky na horním víčku *a světe div se, ještě to umím*. Po půl hodině jsme to obě vzdaly, protože na tom slunci se to nedalo vydržet...
Cestou domů jsem zdravila pro mě neznámou paní s dvěma dítky, asi vnoučaty. "Alenka, že?"...Moc jsem nechápala, odkud mě zná, ale přikývla jsem. "Tebe jsem tak dlouho neviděla, do kolikáté třídy chodíš?"..."Půjdu do druháku". Tím konverzace skončila.
Zbytek celýho dopoledne jsem strávila žehlením věcí na dovolenou, uklízením si v pokoji *stále nedokončeno* a neochotně vařením oběda, který jsem stejně nejedla, protože nemám vůbec na nic teplýho chuť ani hlad.
...No, nebudu to provahovat, z milionu fotek jsem upravila 2, které vypadají použitelně.

Zase blondé, jak by někdo řekl. Jiank je to jen melír...
Pes (či něco tomu podobného) vs. člověk (...či něco tomu podobného)

Novinky a aktuality ohledně blogu

10. července 2012 v 14:07 | Alush

Potlesk prosím!!!

Konečně jsem dodělala i ty nejmenší detaily, avatar, rozcestníky a oddělovače. Doufám, že tu tento design vydrží dlouho, teda, pokud na některém blogu neobjevím nějaký jiný, který mě osloví hned po prvním pohledu...
*jojo, zase jsem perverzní a mám úchylný myšlenky*
Jinak, v sobotu odjíždíme do Itálie, takže aktivita bude na 0 *já vím, to bylo i poslední 2 měsíce*. Ale během prázdnin se určitě polepším. Nějaké povídky, fotky (i z dovolené, celkově z prázdnin), možná návody, nebo tak něco....

První týden jsem strávila hlavně v bazénu u kamošky *taky to tak vypadá, záda spálený jak něco, ale dobrý*. Teď se balí, takže doma chaos jak něco, dnes jsem strávila 2 hodiny úklidem koupelny. A to radši ani nepomýšlím na to, jaký bude uklízet si ten pokoj 6 krát 4 metry, které jsou plně zaplněny oblečením, nepotřebným bordelem a ostatními věcmi...

No, radši jdu zprovozňovat Sims, protože mi kvůli nějakému downu zase nejede... tak uvidíme...A když ho nerozjedu, tak tu hroznou hru odinstaluju a bude to :) Je to hrozný žrout času i paměti počítače.

Hurá, super, konečně!

9. července 2012 v 18:42 | Alush
Ták, tohle jsem ani nečekala. Po asi 2 měsících jsem se konečně dokopala k tomu, abych otevřela Photoshop a vytvořila nějaký ten nový kabátek pro můj blog. Tak, tady je :). Doufám, že tu vydrží dlouho.


Tvořila jsem ho: asi 2 a půl hodiny
Nastavování: Další 2 hodiny (nikdy bych nečekala, že to bude trvat tak dlouho...)
Spokojenost: 99 % (je dost velký, ale nemám moc ráda stránky o 300 px., tak je takový, no...)

Jinak, plánuju napsat nějakou povídku, jednorázovku a trošku udělat pořádek ve článcích...No, času bude dost, celý zítřek a středa, tak snad ;)

Moje tvorba

9. července 2012 v 13:38 | AlushOstatní

9. července 2012 v 13:36 | Alush