Říjen 2011

Jak na pózy do The Sims 3?

25. října 2011 v 8:42 | Alush |  The Sims 3
Konečně jsem na to přišla i já. Chci nafotit nějaký komix a potřebovala jem do hry nějak dostat pózovače. No, hurá. Pro ty, kdo neví tu mám stručný návod na instalaci.

1. V Dokumenty/ElecronicArts/TheSims3 si vytvoříte složku Mods, do které umístíte tento soubor.

2. Poté ve složce Mods vytvoříte složku Packages, kam budete ukládat potom všechny pózy.


3. Do složky Packages umístíte tento soubor (PosePlayer- tj. ten první).


4. Do této složky (Packages) už budete umisťovat všechny stažené pózovače. Neinstalují se přes spouštěč.


5. Při spuštění hry by se měla objevit tabulka, že byli nalezeny tová skripta (nebo tak nějak), to je důkaz, že jste vše udělali správně.

6. V ostatních doplňcích naleznete klapku, kterou si můžete kamkoliv umístit. Když na ni kliknete, zobrazí se vám nejspíš 3 možnosti, já dávám tu druhou (Select A Pose), objeví se tabulka s pózami, které máte a vy si vyberete, kterou chcete.


Poznámka: Pokud pózy nejsou umístěné v Pose listu (tj. ta tabulka), kliknete na klapku a dáte Pose by Name a napíšete jméno pózy (je napsáno buď na obrázku na stránce, kde jste je stahovali, nebo jsou zaalené v .zip, nebo .rar archivu.

Siminka Sandra Wield ke stažení

24. října 2011 v 15:16 | Alush |  The Sims 3
Připravila jsem si pro Vás siminku ke stažení. Zkoušela jsem, jak už jsem se zmiňovala nějaké pózy. Tak můžete sami posoudit. Pózy jsou od Shianae. Siminka je ve formátu .sim (ukládejte do Dokumnty/ElectronicArts/SavedSims/).


Miláček

10. října 2011 v 21:06 | Alush |  Moje tvorba
Zeměpis, jedinná "volná" hodina. Dokonce jsem se v něm nudila tak, že jsem si začala kreslit. Vzniklo z toho pár portrétů, osob mě neznámých. Ale protože mám pro Patrika na jeho narozeniny jen tričko, rozhodla jsem se do svho poznámkového deníčku zvěčnit ho. Nevím, podle mě má moc lelké oči a pod bradou by mohl být víc udělán stín, taky se mi moc nelíbí tvar vlasů, jinak by to i docela ušlo... Na fotce to vypadá samozřejmě úplně jinak, než ve skutečnosti. No, posuďte sami, i když máte možnost, pouze fotografie. Není nijak upravována, pouze jsem pro lepší vditelnost přidala kontrast a ořízla ji. Musela jsem to vyfotit foťákem, protože scan to až moc osvítil a tak nešlo nic vidět.


1. díl- Krutý život

5. října 2011 v 15:19 | Alush |  Moje tvorba

"Jsem blázen, stačí, když odlepím obálku, podívám se dovnitř a možná budu dělat, jako že se nic nestalo." V tajuplné, čistě bílé obálce se skrýval dopis, jak později Sam zjistila.

Milá Samantho,
Promiň, za to jméno, vím, že jsi ho jako malá nikdy neměla ráda. Ale mně se líbilo. Ptáš se mě, kdo jsem? Dobrá tedy.

Byla chladná, listopadová noc a já jsem šla sama parkem ze zábavy, která se každý pátek konala. Za sebou jsem slyšela tajemné kroky. Když jsem se otočila, viděla jsem v dálce postavu muže. Rozběhla jsem se. Ten neznámý mě ale zanedlouho doběhl a chytil za ruku. No, nebudu ti tu psát detaily. Řeknu to asi tak, v mokré trávě, s neznámým mužem a bez ochrany není asi vysněné poprvé žádné holky. Zanedlouho jsem zjistila, že jsem těhotná. Bylo mi 16, chodila jsem na učňák, neměla kluka, rodiče se o mě moc nezajímali… Tak jsem odešla z domu do azyláku na předměstí. Za 9 měsíců se mi narodila malinká holčička. Jméno jsem jí dala podle její babičky. Pořád se smála, chtěla umět všechno a hned. Rostla velice rychle, byla bezproblémové dítě, chytrá a pěkná.

Bohužel, osud mi asi nepřál vůbec žádné potěšení. Rozhodla jsem se, že pojedeme navštívit mého kamaráda ze střední, kterou jsem samozřejmě nedodělala. Půjčila jsem si od kamarádky auto a vyjeli jsme. Nevím proč, ale všechny zlé věci se mi stávají na podzim. A tahle nebyla výjimkou. Cesta byla mokrá a byla neskutečná mlha. Moje holčička seděla na zadním sedadle a vesele sledovala auta, které projížděli okolo. Bylo jí už 5 let. Najednou mě omráčilo prudké světlo. Naboural do nás kamion. Já jsem měla popáleniny na 60% těla. A rozdrcených několik kostí. Ona zlomenou ruku a otřes mozku. Řekli mi narovinu, že mé šance na přežití jsou nulové. I když jsem vnímala, nemohla jsem se hýbat, mluvit, nic. Jen jsem ležela a tak nějak spala. Sice se to po 2 týdnech zlepšilo, ale ne na dlouho, Rozhodla jsem se napsat tento dopis. Po nějaké době mé tělo nesneslo cizí tkáň, kterou mi nahradili moji kůži, a já dostala infekci. Umírala jsem pomalu a bolestivě a bohužel, na druhé straně nemocnice, než kde ležela moje dcera, která vůbec nevěděla kde je a co se stalo. Lékařům jsem předala tento dopis, který jsem chtěla, aby si někdy přečetla.
Vím, že teď je z tebe moc krásné děvče. Pokud je to tak, jak jsem si přála, už je ti sladkých 18. Přeji ti z celého srdce všechno nejlepší, dceruško, i když už ne moje.
Tvoje teď už mrtvá matka

Samantha nemohla uvěřit vlastním očím. To přeci nemůže být pravda, ona nemůže být adoptovaná!

Only me, then my eye

3. října 2011 v 20:23 | Alush |  Photography
Dneska? Nuda největší. I když bych měla odpočívat po tak náročném dni, ne, já se musím začít fotit. Mě, moje oblečení no a došlo i na mé oko. Tahle fotka se mi dost líbí. I když samochvála smrdí, jsem na ni pyšná (;D).


My gifts

2. října 2011 v 21:40 | Alush |  Photography
Tak, v sobotu byla oblava. Docela se povedla, požná o tom napíšu podrobnosti zítra. Také přidám fotky nějakého oblečení, které si jedu koupit za "vydělané" penízky z narozenin. Jen tak stručně, od mamky a taťky jsem dostala dort, od tety taky a potom ještě několik kytek (z toho jedna u těch ostatních není, ale mamce se líbila, a tak si ji nechala v kuchyni).