Září 2011

Úvod- Krutý život

25. září 2011 v 8:28 | Alush |  Moje tvorba
Rozhodla jsem napsat novou povídku. A o čem bude?

Samantha (Sam) právě oslavila své 18cté narozeniny. Rodiče jí koupili vlastní byt a auto. Matka byla právnička a její otec pracoval jako obchodní zástupce jedné firmy. Bydleli v záapadním Lodnýně, na předměstí Hillingdon. Sam měla vždy bezstarostný život. Chodila na prestižní střední školu, kterou právě dokončila. Rozhodla se, jít na Kingston University. Měla nejlepší kamarádku, se kterou se znala už od základky. Jmenovala se Alexandra (Alex). Jidné, v čem měla kdy smůlu byla láska. Za těch 18 let měla jednoho kluka, kterému šlo jen o jedno a potom se na ni vykašlal. Teď je ale čas na úplně nový začátek. Může všechno, má byt, auto, vlastní život... A také jednu, neotevřenou obálku ve starém pokoji, kterou dostala jako malá a povolení otevřít ji má až nyní, když je jí 18.

Myslím, že jako úvod by to stačilo. Doufám, že se Vám příběh bude líbit. Sama ještě nevím, jak dlouhý bude...1. Líbí se Vám úvod?
2. Co si myslíte, že bude v obálce?

Milovat znamená...?!

2. září 2011 v 18:29 | Alush |  Úvahy"Milovat znamená trpět, toužit a předstírat. Trpět za štěstí někoho jiného, toužit po někom, kdo nikdy nebude náš a předstírat smích, když srdce krvácí."

Korálky

2. září 2011 v 17:56 | Alush |  Photography
Miluju je! Jsou černé, kulaté a dají se nodit snad ke všemu. Moje korálky. Mám je z Vídně. Už je nenosím tak, jako dřív, ale když je čas a nálada, omotám si je třeba jako náramek. Na mých "uměleckých" fotografiích je mám omotané okolo mých velice špatně nalakovaných nehtů (nevšímat si!).