Březen 2011

Hlášky a vtipná moudra

27. března 2011 v 12:44 | Alush |  Ostatní
Na jednom blogu jsem narazila na úžasné hlášky a tak =D :

Přísloví:

-Kdo se směje naposled, ten má dlouhé vedení.
-S poctivostí nejdřív pojdeš.
-Neodkládej na zítřek, co můžeš odložit na pozítří.
-Život je pes a pes je nejlepší přítel člověka.
-Tak dlouho říkal hop, až mu přeskočilo.
-Lež má krátké nohy a pravda ještě kratší.
-Lepší tchýni v hrsti, než-li oheň na střeše.
-Kdo jinému jámu kopá - je hrobař.
-Ty po mne kamenem, já po tobě cihlou.
-Kdo jinému jámu kopá, je u něho na brigádě

Život:

-Nikdy se nepři s blbcem. Někdo by si mohl všimnout, že mezi vámi není rozdíl.
-Murphyho zákon o nocování v přírodě: Zvířata jednají pudově, což znamená, že po vás pudou...
-Zákon vyplývající ze života: život je řada průserů po sobě nepravidelně jdoucích.
-Na životě miluju zejména tu rozmanitost... Každý den sa nasere někdo jiný...
-Povídá žena muži: "Nebýt tebe, tak bychom byli ideální pár!"
-Všude dobře, doma manželka.
-Co z toho, že zítra bude líp, když vždy, když se ráno vzbudím, je dnes.
-Nevadí, že něco dělám pomalu, protože to možná dělám špatně.
-Když máš nádhernou manželku, okouzlující milenku, když vlastníš skvělé auto, když nemáš problémy s daňovým úřadem, když vždy, když vyjdeš na ulici, svítí na tebe sluníčko a lidé se na tebe usmívají... je čas skončit s narkotiky.
-Co uděláš, když zákonem chráněné zvíře žere zákonem chráněnou rostlinu?
-Doteď jsem byl podrazák, ale udělal jsem otočku o 360 stupňů.
-V 15 letech se děvčatům začíná měnit hlas... z NE na ANO...

Pravdy:

-V každé organizaci je vždy aspoň jedna osoba, která ví o co jde. Tu je třeba najít a zastřelit...
-Nedůvěřuji velbloudům a obecně nikomu, kdo dokáže týden nepít!
-Přístroj, který je pod proudem, vypadá stejně jako ten, který není, jen je jiný na dotek.
-Nic tak neomezuje svobodu slova jako rozbitá huba.
-Na pracovišti jsem Bohem. Každý ví, že existuju, ale ještě nikdo mě neviděl.
-Optimismus je způsoben nedostatkem informací.
-Dokud nepotřebujete odbočit vlevo, je silnice téměř prázdná.

Alkohol a drogy:

-Po trávě se nechodí - po trávě se směje!
-Nemám rád lidi, kteří berou drogy... hlavně celníky.
-Malá dávka alkoholu neškodí v jakémkoliv množství.
-Alkohol je nepřítel lidstva. Nepřátel se nelekejme a na množství nehleďme.


Dokonalý život, 4. část

27. března 2011 v 11:18 | Alush |  Moje tvorba
Omlouvám se, že tento "díl" je krátký a takhle pozdě, bohuž jsem neměla čas. Nejspíš už ho mít ani moc nebudu, ale pokusím se, aby se můj příběh vešel do maximálně 8 částí. =)

...
Jack začal přemýšlet. Prožili si toho opravdu hodně a jedna hloupá hádka je přeci nemůže rozdělit. " Dobře, omluvím se jí. Ale nechám to až na zítra. Ať to zase nevypadá, že se vnucuju, nebo že jsem zoufalý" řekl. " Zoufalý?! To není zoufalství, ale láska, která by tě měla donutit jít tam teď. I když ti řekne, že vypadá strašně, ať přijdeš zítra, ani nevíš, jak ráda by tě obejmula a už nepustila" odvětila Molly a odešla. Už se jí nechtělo přemlouvat ani Jacka ani Sarah. Tentokrát se do toho plést nebude. Řekla, co chtěla a tímto to končí.

Jack jen tak stál venku, v tmavém parku. Nevěděl, jestli má jít za Sarah teď. Sednul si na lavičku a začal přemýšlet. Vždyť ji miluje. Mohli by spolu být už do konce života. A on si svoji životní lásku nechává proplout mezi prsty. Tohle přece nechce! Zvednul se a běžel k ní. Váhavě přišel ke zvonku. Ale uvědomil si, že ona by ven nešla. Pokud totiž brečela, měla rozmazané oči. Tak zavolal Molly, jestli by jí nemohla zavolat, ať jde ven, že jí počká před domem. " No, dobře, ale dělám to jen proto, že Vám to strašně přeju. Hlavně to nepokaz!" dodala do telefonu. Jack si sednul na zem a opřel se o omítku. Najednou někdo vyšel ze dveří. Byla to Sarah. Vypadala smutně a sklesle. Stoupla si na kraj cesty a rozhlížela se. Jack k ní potichu přišel zezadu a chytil ji kolem pasu. Už chtěla vyjeknout, ale v tom ucítila tu nádhernou vůni. Otočila se. Podívala se na Jacka a rozbrečela se. " Moc se ti omlouvám, za všechno, nikdy tě nechci ztratit" řekl. " To já se ti chci omluvit, byla jsem hloupá a blbá kráva. Je mi to tak líto. Už jen to, že mě musíš vidět v takovémto stavu." Ubrečeně dodala Sarah. " Ale broučku, sluší ti to. Navíc takhle vypadáš kvůli mně. Dokázal jsem tě rozbrečet. To je smutný, ale krásný zároveň" podíval se na ni zamilovaně Jack. " Miluju tě" řekli oba jednohlasně a polibek na sebe nenechal dlouho čekat.

Dokonalý život, 3. část

23. března 2011 v 21:28 | Alush |  Moje tvorba
" Vážně?!" zeptala se radostně Sarah. Jack přikývnul a dal jí krásnou, nesmělou pusu na tvář. Vyrazili. Nejdříve obešli obchůdky na náměstí, poté se přesunuli do centra a nakonec do malého butiku. Pracovala tam teta Sarah, Lissa. Obchůdek to byl malý, ale velice pěkný, se spoustou věcí na výběr. "Teto, no neříkej, že ti právě přišla nová kolekce!" vběhla do obchodu Sarah. " Zlato, ano, přišla a je velice, velice pěkná" řekla s úsměvem teta Lissa. Sarah si nakonec vybrala pastelově modrý kabátek a kabelku. " Co myslíš zlato, je tahle kabelka lepší, než ta z toho obchůdku na náměstí?" zeptala se Sarah. Jack se na ni nechápavě podíval a nakonec odpověděl: " No, já nevím, tohle je otázka tak na Molly, já jsem svůj úkol splnil, takovéto holčičí věci, na to se mě neptej, to já ti neporadím." Sarah zůstala stát, jako přibytá. Neměla ráda, když jí něco takového říkal. Nechtěla se hádat, ale ona už byla takové povahy, že na tohle musela nějak odpovědět. " Chceš mi říct, že na nákupy jsi se mnou vůbec nechtěl?! A že jako můžu být ráda, že jsi vůbec šel?! No, dobře, už tě nechám žít, běž si za svými úžasnými kamarády hrát fotbal, dělej si, co chceš!" urazila se a odešla. Jack ani nestačil nic říct, jaký to byl šok. Cestou domů stékaly Sarah po tvářích slzy. Až teď si uvědomila, co řekla. Vracet a omlouvat se jí už nechtělo. S brekem došla domů, zalezla do postele a brečela. Z ničeho nic se ozval telefon. S ubrečenýma očima ho zvedla. " Sarah, slyšela jsem, co se stalo, mám přijít?" ozvalo se z telefonu. " Molly? Ne, nemám ráda, když mě lidi vidí takhle" odpověděla. " Víš, ale no tak, já už jsem tě viděla brečet, jsem tvá nejlepší kamarádka, mě můžeš říct vždycky všechno. Tak co, mám se stavit?" ptala se Molly. " Dobře, jestli chceš a máš čas." Odvětila Sarah a klesla hlavou, protože se jí nechtělo vyprávět všechno ještě jednou. Po chvilce dorazila Molly. Sarah jí šla pořád ještě ubrečená otevřít. Po té, co jí všechno povyprávěla, se ještě víc rozbrečela. Molly ji obejmula a začala ji utěšovat. Zeptala se, proč se neomluvila. Sarah neodpověděla. Ne, že by nechtěla, ale ani ona sama neznala odpověď. " No počkej, půjdete spolu teda na ples?! Prosím, řekni, že jo. Já už jsem Vás viděla vprostřed parketu, jak spolu tančíte" začala se svými představami Molly. " No, víš, já nevím, jak se mu omluvit." Řekla sklesle Sarah. Podívala se na fotku s Jackem, když byli na pouti a rozbrečela se. "Zavolej mu, někam si běžte sednout a vyříkejte si to." Navrhla jí Molly. Věděla ale, že Sarah mu stejně nezavolá, nepůjdou si nikam sednout a pokud první krok k usmíření neudělá Jack, neusmíří se. "Víš, já už musím jít, máma chce pomoct s něčím na zahradě. A neboj, to bude dobré. Hlavně se snaž rozveselit, brečením už nic nespravíš." Poradila jí ještě a utíkala domů. Když přišla, ihned zavolala Jackovi, jestli nechce jít ven. Protože neměl co dělat, kývnul.
" Ahoj, tak, co chceš vědět, nebo jsi snad se Sarah nemluvila?!" zeptal se hned Jack. Molly nevěděla, co říct. Nakonec však odvětila: "No, řekla a mrzí ji to, jen neví, jak ti to říct. Už vysmrkala asi 2 krabičky kapesníků." Jack se na ni podíval a podrážděně se zeptal: " A co jako?! Já za nic nemůžu. A vyřiď jí, ať příště přijde sama a neposílá tebe!" Molly trošku zčervenala, pro odpověď ale nešla daleko. " Vím, že tě to taky mrzí. Vím, že za to nemůžeš, ale znáš ji. Pro ni je prostě těžké se omlouvat. Navíc, neposlala mě. Prostě Vám to přeju. Nechci, abyste se hádali." Jack se zadíval do dálky. V hlavě se mu promítly všechny ty hezké chvilky se Sarah. Jejich první rande, první polibek, představení rodičům, první milování. Chtělo se mu brečet. Ale nechtělo se mu omlouvat za něco, co neudělal. "Tak, zkusíš to? Prosím, vždyť ona za to stojí"

1. Omluví se spíš Sarah, nebo Jack?
2. Odpustí si?
3. Mám pokračovat?

Dokonalý život, 2. díl

21. března 2011 v 18:50 | Alush |  Moje tvorba
Rozhodla jsem se přidat další kousek mého vyprávění. Pokud jste nečetli začátek, najdete ho tady


"Tak, nebudeme přeci stát tady, máme ještě asi čtvrt hodiny, co kdybychom si šli sednout na zábradlí?" zeptal se Jack. Sarah ji ještě šla do skříňky pro učebnice a poté si šli sednout na zmiňované zábradlí. Vždy, než začalo vyučování, sedávala tam většina školy. Tentokrát tam nikdo nebyl. Jack si sednul na zrezavělou, oloupanou tyč a Sarah se mu opřela o nohu. " Nevím jak komukoliv jinému, ale mě se jevíte jako dokonalý pár, doufám, že spolu půjdete na ples… i když to je jasné, že?" neodpustila si Molly, když viděla ty dva, jak se k sobě tulí. " No, my totiž jsme dokonalý pár…" odvětila Sarah a zamilovaně se na Jacka podívala. " To jsme, a půjdeme spolu na ples, viď že ano?" zeptal se trošičku zmateně Jack. Oba se na sebe podívali a Sarah si neodpustila vášnivý polibek. Jak jinak také na takovou otázku odpovědět ano. "Víte co, nechám Vás tady samotné, nerada někomu dělám křena" podívala se na Jacka Molly a odešla koupit si něco na snídani. Sarah a Jack se mezitím na zábradlí k sobě zamilovaně tulili. " Takže kohopak to tu máme?! No jistě, Blacková a Davis. Kdo jiný by si také dovolil sedět na zábradlí, na které, pokud vím je zakázáno sedat." Ozval se za jejich zády něčí hlas. Nyl velice křiklavý a pronikavý. " Ehm, dobrý den pane Smithe, omlouváme se, ale my jsme byli jen opření…" snažil se vymluvit Jack. " To my můžete vysvětlit odpoledne, ve 3 hodiny ve třídě 52., očekávám Vás tam!" zvedl pan učitel Smith obočí a podal Sarah a Jackovi lísteček, na kterém stálo, černé na bílém, že budou po škole. " No to si snad ze mě děláš srandu, dneska jsem chtěla jít s Molly na nákupy, super. Určitě nám jen závidí, dědek starý!" řekla Sarah, když byl pan Smith od nich v dostatečné vzdálenosti.

Povídka: Dokonalý život, 1. díl

20. března 2011 v 21:48 | Alush |  Moje tvorba
Tak nějak jsem se nudila a rozhodla jsem se, že začnu psát příběh. A chtěla bych znát názor ostatních lidí, tak část, kterou mám zatím napsanou vložím sem, a budu ráda, když mi napíšete svůj názor =)

Byla jednou jedna dívka, která měla všechno, na co si jen vzpomněla. Chápavé a hodné rodiče, skvělý život, nádherného přítele. Cokoliv udělala se jí povedlo. Po celý život ji doprovázelo štěstí. Jmenovala se Sarah Lee Blacková. Bylo jí 17 let. Chodila na střední školu, zaměřenou na návrhářství. Měla několik dobrých přátel, kteří jí dokázali pomoct, když se necítila dobře. Velkou kopu přátel, kteří tu sice nebyli vždycky pro ni, ale měli ji rádi a ona si jich vážila. Ale nejdůležitější pro ni byla její nejlepší kamarádka Molly. Nejlepší kamarádkami se stali už ve školce. Nerozlučné kamarádky. Molly nebyla tak bohatá, jako Sarah. Občas jí záviděla, ale byla ráda, za svůj život. Sarah totiž musela chodit na různé "rodinné srazy" a večírky. Byly by dobré, kdyby na nich nebyli tetičky, které se zajímaly jen o to, kdy už se Sarah vdá a jestli to s jejím přítelem, Jackem má cenu. Jack. Jeho velkým snem bylo stát se hvězdou v americkém fotbale. Začal ho hrát jako malý kluk a už ho to nepustilo. Sarah z celého srdce miloval. Jen mi na ní vadilo, že někdy dokázala být až moc velká hvězda. Většinou, když šli s Jackem po ulici, kroutila boky, zvedla nos a nasadila pohled " Ihned všichni z cesty, procházíme!". I přes tohle by za ni dal život a ona za něj také. Dokonalý pár…
O této dívce Vám právě budu vyprávět příběh, který je poučný, zábavný a romantický zároveň. Nyní se posaďte a pozorně čtěte, pohádka jedné holky začíná…

" Díky Jarry, nezapomeň, dnes pro mě nejezdi, jedu s Molly do města" křičela Sarah na řidiče v limuzíně, který ji každý den vozí do školy a zpět. Spěchala, protože byla s Molly domluvená, že pojedou už na 7 hodin a pomůžou s chystáním tělocvičny na koncert jedné skupiny, která tam měla vystoupit. " No kde lítáš, už jsem se bála, že nepřijdeš!" volala na ni již z dálky Molly. "Promiň, zaspala jsem. Ani jsem si nestihla vyžehlit vlasy, podívej se, jak vypadám!". Molly se na ni nechápavě podívala a raději nic neříkala. I když jí mohla dokola opakovat, že jí to sluší, ona ji stejně neposlouchala. Pustili se do práce, museli naaranžovat pódium, navěšet na stěny různé fáborky a takové věci. Protože jich tam bylo asi 10, měli všechno za půl hodiny hotové. "Ahojky lásko, Molly, paní učitelko…" řekl Jack a dal Sarah nesměle polibek. "Neboj, já se nedívám" pronesla paní Fredericková, která byla otočená zády a lepila plakát na zeď. Otočila se, projela Sarah a Jacka od shora dolů a dodala: " No, tak už běžte, držet Vás tu nebudu, ale přijďte včas na první hodinu!".
Zatím je to vše, začala jsem s tím dneska večer... =) =D

Reklamy, jedině sem...

19. března 2011 v 14:09 | Tycwik |  Reklamy, pozvánky, atd...
Pokud chcete, abych hlásla, podívala se na Váš blog, zúčasnila se nějaké soutěže atd., tak takové věci vkládejte sem, do komentářů...

Citáty

18. března 2011 v 21:00 | Alush |  Ostatní
O přátelství

Přítel je ten, který přichází, když celý svět odešel.

Láska se ptá přátelství: "Proč jsi na světě, když existuji já? Protože ty pácháš bolesti a rány, ale já je hojím."

Přítel je člověk, který zná melodii tvého srdce, který ti ji předzpívá když ji zapomeneš.

Přítel není ten, kdo tě polituje, přítel je ten, kdo ti pomůže.

Nekráčej přede mnou, možná za tebou nepůjdu. Nekráčej za mnou, možná tě nedokážu vést. Kráčej vedle mě a buď můj přítel.

Dobrý přítel by ti ve vězení sehnal dobrého advokáta. Nejlepší přítel by si sednul za tebou do cely a řekneul "To jsme to ale podělali" =)

Hodnotu přítele poznáme, až když jej ztratíme.

Opravdový přítel je ten, který první přijde, když celý svět odejde.

Přátelství mezi dvěma muži je luxus, mezi dvěma ženami zázrak.

Jeden úžasný o lásce =) ♥

Muž má milovat jen 3 ženy na světě:
→ Tu, která ho porodí...
→ Tu, která mu bude rodit...
→ A tu, která se mu narodí...

O zklamání

Zklamání se vyhnou pouze ti, kteří ani nic neočekávají.

Každý člověk je od narození šťastný až do chvíle, kdy po něčem touží, získá to a následně o to přijde - v tento moment se objeví smutek. Pokud by pořád jen snil a nikdy nic nezískal, byl by šťastný dosud.

Nikdy nelituj toho, co se stalo. Lituj pouze toho, co se nestalo, ale stát se mohlo.

Zklamání si člověk ze srdce nevytrhne, zklamání není bolavý zub.

Někdy je opravdu lepší, když celý život po něčem toužíte, ale nedosáhnete na to. Je to tak lepší než pak zažít možné zklamání ze splněného snu.

Vtipné citáty

Víte, co je paradox? Parodox je, když této blbé době se bude za pár let říkat staré dobré časy.

Důležitá ráda do života říká, že není nutné pracovat. Ovšem velmi důležité je informovat druhé o tom, že pracujeme.

Kroužek na klíče je takový vynález, který Vám umožní ztratit všechny klíče najednou. Proč ty kroužky stále používá tolik lidí?

Pokud máte dostatek peněz, pořiďte si auto. Pokud nemáte dostatek peněz, umřete jinak.

Pokud určíme čtyři různé faktory, kvůli kterým se něco může pokazit a vyvarujeme se jim, tak se ihned nečekaně objeví pátý faktor, díky kterému se to pak opravdu pokazí.

Jediný způsob, jak si uchovat zdraví, je jíst, co nechceš, pít, co nemáš rád, a dělat, co se Ti nelíbí. Kdo po přečtení této věty si stále chce uchovávat zdraví?

Potřebujeme-li (například při reklamaci) názorně ukázat, že přístroj nefunguje, tak v danou chvíli fungovat bude. Samozřejmě to funguje i naopak.

No nekupte to, když je to tak levné.Můj domek ke stažení =)

14. března 2011 v 11:25 | Alush |  The Sims 3
Mám tu pro Vás ke stažení můj domek =). Pokud nevíte, v c.č jsou fotky i odkaz pro stažení =).