Únor 2011

Jak na klikací ikonku?

26. února 2011 v 13:58 | Alush |  Návody
Tak, mám tu pro Vás návod na klikací ikonku. Pro ty, kteří neví, co to znamená → Pokud na tuto ikonku kliknete, v novém okně se vám otevře stránka, kterou chcete.

1. Začnete psát například nový článek, nebo nějaký box (cokoliv, kde je lišta)

2. Kliknete na >Vložit HTML kód< ()

3. Otevře se Vám okno, do kterého vložíte tento kód →


4. Doplníte ( u mě by to vypadalo asi takhle:


5. Dáte Aktualizovat a hotovo =)

Takhle vypadá třeba ikonka mého blogu:

Smysl života?

8. února 2011 v 21:26 | Alush |  Téma týdne
Tak, když jsem si všimla tohoto témata, hned mě napadlo, co sem napíšu =). Takže ↓

Jaký má vlsatně takový člověk smyNajísl života? Toť otázka.
Představme si, do rodiny s průměrným příjmem se narodí dítě. Má například 2 sourozence. Během života má nějaké své povinnosti. Pomáhat v domácnosti, tak nějak se pokusit zvládnout školu... =). Život ho tak nějak naučí, že když má sourozence, musí ustupovat a zvyknout si, že nemůže mít vždy, co chce. Jeho smysl života je najít si práci, založit rodinu, dokázat ji nějak uživit a umřít.
Ale tak na světě existují i ti bohatší. (Většinou) snobové. Děti vyrůstají v drahém oblečení, nábytku, mají vždy vše, co chtějí. Jedinný jejich smysl života je mít hezčí kabelku než tamta holka a lepší počítač než ten spolužák. Život je nenaučí vážit si tak věcí. Chodí na plastické operace, botox, lifting a já nevím, co... Většinou si najdou partnera/ partnerku podobné skupiové vrstvy a děti vychovávají zase způsobem, kterým byli oni.
No, ale bohužel tu máme i ty, kteří se například narodí v některé z rozvojových zemí. Od malička jsou zvyklí pracovat, jen aby měli co na jídlo. Vodu pijí z kaluží. Žijí v krabicích. Jejich smysl života není žít, ale přežít =(. Většinou se dožívají takových 30-ti let.
Každý máme jiný smysl života a nemůžeme si vybrat, do které, z těchto 3 skupin se zařadíme =). A je to dobře =) Já osobně jsem ráda, za život jaký mám, za rodinu, přátele a můj smysl života? Najít si manžela, mít rodinu, dobrou práci a umřít v obětí svých příbuzných ;) =).